21.06.2021 10:06

1 019 000 лв. за Стъки от държавата

Видян 6952 пъти | Коментари 7
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Федерацията по ММА, оглавявана от видния протестър Станислав Недков-Стъки е получила 1 019 000 лева от старата власт, само за 1 мандат, а преди това стотици хиляди лева, съобщава говорителят на новия МС Антон Кутев. Тази сума е била дадена в рамките на 4 години, допълва говорителят на служебният кабинет.


„Когато мускулите надвишават интелекта често пъти стават грешки. За да се предпазим от тази хипотеза ще разпиша точно сумите, които БФ ММА е получила през последните години:


2018 г.: по програма за развитие на спорта 177 000 лв.


2019 г.: по същата програма 192 000 лв.


2020 г.: по същата програма 180 000 лв. Но са добавени още 30 000 лв. средства по наредба


2021 г.: по програма за развитие на спорта 180 000 лв., с добавени средства по наредба 40 000 лв.


Тези средства правят сбор от 799 000 лв. за 4 години.


Към тях отделно трябва да се прибавят повече от 220 000 лв., които организацията е получила по програмата за превенция на зависимостите.


Това означава, че общата сума, която е получил и разплатил за четирите години човекът, когото не знам защо наричат Стъки, е малко повече от милион и двадесет хиляди лева.


И сега идват няколко важни въпроса:


В кои държави на Европа този спорт се финансира от държавата?


Нахлуването в телевизионни студия и държавни учреждения спорт ли е и кога ще получи държавна субсидия?, пита риторично говорителят на служебния кабинет.


 Какви пари взе Стъки от МОН по Европейска научна програма виж ТУК!


Пламен Валентинов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 21.06.2021 14:45

    ДА ВРЪЩА ВСИЧКО ДО СТОТИНКА ТАЗИ ТЪПА МУТРА ! ХАЙДЕ СТИГА ВЕЧЕ КРАЖБИ, ВСЕ БАНДИТИ И ИЗМАМНИЦИ В ОБИРА НА БЪЛГАРИЯ ! ДА ВРЪЩА И В ЗАТВОРА, ЧЕ ТОВА СИ Е КРАЖБА С УМИСЪЛ !

  • 001 Anonimen 21.06.2021 14:26

    Защо толкова внимание се обръща на тази жалка фигурка?В случая по-неприятно е нелепото поведение на служебния спортен министър-той дори злепостави Кутев.А това,че всякакви мутри са платени от управлявалите-всички го знаем.Дано има някакъв край всичко .

Виж всички
напред
02|02
RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

скорпион