Раздадоха наградите на Гилдията на филмовите актьори, която бе първата бляскава и без следа от ковид мерките церемония, след началото на пандемията.
Нямаше маски и дистанция, а преобладаваха прегръдките. Звездите бяха настанени на маси близо един до друг и атмосферата беше доста фриволна. Актьорите искрено се забавляваха.
Брадли Купър си поприказва с всички присъстващи, Кери Уошингтън си направи селфи с колкото се може повече колежки, Лейди Гага, Хелън Мирън, Никол Кидман и Салма Хайек също бяха в центъра на купона.
Филмът CODA:Дете на глухи родители триумфира на церемонията. Продукцията спечели водещата награда за най-добър актьорски състав във филмовите категории. Призът за най-добра актриса взе Джесика Частейн за Очите на Тами Фей. Уил Смит пък спечели наградата за най-добър актьор за ролята си в Методът Уилямс.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед