Оказва се, че моделките далеч не са с нисък интелект, както се говори. Например Жизел Бюндхен, която се оказа, че е най-богатата манекенка премисля всеки договор, който подписва. Преди да се съгласи да учасва в рекламна кампания или ревю, тя много добре разглежда всички клаузи в договора и се стреми да вземе възможно най-високия хонорар. Поради тази своя находчивост, Жизел печели по 16-17 милиона долара на година, което не е никак малко. В момента богатсвтото й се равнява на 1 милиард долара. След нея по богатство се нареждат германката Хайди Клум и британката Кейт Мос. Именно тя ще е темата на предстоящия търг на аукционна къща Кристис, които ще продават избрани произведения на изкуството, посветени на супермодела.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Полският премиер Доналд Туск заяви, че ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази