Холивуският ас Том Круз вече не е притежател на статуетки Златен глобус. Това стана ясно, след като звездата изпрати по пощата до Асоциацията, присъдените му през годините от нея отличия. Круз е поредният артист, който предприема мерки, свързани с обвиненията в дискриминация. Преди дни стрийминг гигантът Нетфликс, както и актьорите Марк Руфало и Скарлет Йохансон обявиха, че ще бойкотират Златните глобуси. Йохансон обвини Асоциацията на чуждестранната преса в Холивуд и в сексизъм. Преди това наградите бяха обвинени и в расизъм. В причина за това се превърна фактът, че няма нито един цветнокож член в организацията. Не само холивудските звезди обаче бойкотират Асоциацията. Наградите загубиха и своя тв дом в лицето на NBC. Каналът, който излъчва церемонията от 1958 г., няма да предава на живо отличниците през 2022 г.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед