Джъстин Тимбърлейк се завърна като водещ изпълнител на шоуто между полувремената на Супербоул в Минеаполис. Певецът и актьор отдаде почит към родения в града легендарен музикант Принс. Той започна около 12-минутното си участие в шоуто, наблюдавано от над 100 милиона телезрители, с песента Filthy от новия си албум Man of the Woods. Връхната точка в участието му беше изпълнението на песента I Would Die 4 U на Принс. Докато Тимбърлейк пееше, зад него на екран беше прожектиран образът на починалата поп звезда. Дейли експрес отбелязва, че зрителите на Супербоул са определили изявата на Джъстин като най-лошата в историята на шоуто. Недоволни потребители на Туитър пишат, че той е пял на плейбек и се е отдал основно на танци.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и