13.07.2016 14:20

Цеца: Живея сама

Видян 2508 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Цеца Величкович даде едночасово интервю за сръбската телевизия Първа и предаването Ексклузив. В него тя откровено говори за предразсъдъците си, за враговете и любовния си живот. „Не бих искала да бъда възприемана само като вдовица, да нося траур през цялото време на тези 17 години от смъртта на Желко. Но виждате, че живея сама оттогава  и не свързах живота си с никого. Това обаче не значи, че съм дала обет за безбрачие”, казва Цеца. Балканската икона признава, че е имала няколко връзки с мъже, с някои от тях е било напълно възможно да сключи и брак, но това така не е станало. Фолкзвездата обаче подчертава, че държи личния й живот да остане встрани от общественото внимание, защото той е запазен само за нея. „Едно бе ясно на всички мои партньори, че Аркан е баща на децата ми и че него съм обичала най-много. Ако някой не приема това, той не може да бъде до мен”, допълва тя. Тази събота Цеца ще представи новия си албум и пред родните фенове на голям концерт в Пловдив.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

стрелец