Цеца Величкович и нейната сестра Лидия внесоха в държавната хазна сумата от 500 000 евро. Преди два месеца те бяха осъдени на глоба от 1,5 милиона евро, заради незаконната продажба на футболисти. Върховния съд в Белград, потвърди новината, че фолк иконата е превела първата вноска от дължимото. Само от продажбата на последния си сингъл Жалко за мен Цеца е спечелила сумата от 450 000 евро, коментират сръбските таблоиди. Балканската Мадона продължава да има проблеми с правосъдието в Сърбия. На 19 юли тя трябва да се появи в съда заедно с нейния зет, футболиста Предраг Оцоколич, тъй като срещу тях е повдигнато ново обвинение. От края на юни Цеца е под домашен арест. Тя трябва да носи денонощно електронната гривна на десния си крак и не може да напуска къщата си без разрешение.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед