Светлана Василева влезе в шоуто „ВИП Брадър" в средата на септември, където бе един от най-тихите и обичани от съквартирантите участници. Те й лепнаха етикета „Лолитката на Къщата". Плеймейтката беше сред най-миролюбивите участници и често искаше съветите на Катя и Здравко от „Ритон", както и на Ернестина.
Василева напусна шоуто „ВИП Брадър" на финалната права. На въпроса дали съжалява, че не стигна до финала, тя сподели:
"Не, изобщо не съжалявам. Очакванията ми бяха, че ще изляза още първите седмици. Останах изненадана от факта, че достигнах до полуфинала и много се радвам, че досега не бях номинирана нито веднъж. Гордея се със себе си и не съжалявам, че не стигнах до финал, защото в Къщата останаха истински звезди, хора, които са се доказали през годините и мисля, че моето място не е до тях. Тези хора, които останаха, са достатъчно известни и доказали се и това е тяхното място. Моето място беше до полуфинала и аз се гордея с това. Като най-малка и не толкова популярна като тях аз съм горда, че отпаднах чак сега. В началото мислех, че ще стоя 2-3 седмици и си взех по-малко багаж, а изкарах близо 2 месеца".
Също така си позволи да коментира и отношенията между Преслава и Гъмов, въпреки че не ѝ беше особено приятно. "Много не искам да коментирам неща, които не ме засягат лично, но според мен да, харесват се. Мисля, че не е игра, а в действителност има доста силна симпатия. Но това са си техни неща и не е редно да коментирам отношенията им. Зрителите виждат всичко. Симпатиите им са взаимни", разкри Светлана Василева в интервю пред Всеки ден.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Инициативата свързва история, вяра, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед