26.09.2008 11:37

Шабан Шаулич, Мирослав Илиич и Рени в НДК

Видян 9078 пъти | Коментари 0
Гласували 10 рейтинг: 3.9000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Списание "Слава" ще бъде единственото зад кулисите на сборния концерт "Мост на Балканите", който събира трима от най-големите имена на сръбската музикална сцена за първи път в София. Популярна песен изпята от Шабан Шаулич, Мирослав Илиич и РЕНИ ще постави финалната точка на сборния концерт на 16-ти октомври в зала 1 в НДК.


В момента тримата изпълнители уточняват подробностите около различните партии на песента, аранжимента и тоналността в директна интерактивна връзка. Песента, която ще пеят е сред най-популярните мелодии и публиката със сигурност ще я запее заедно с тях, коментираха организаторите на концерта и допълниха, че за първи път за концерт от такъв мащаб билети се пускат в продажба и в съседна Сърбия поради факта, че там е много трудно да видиш Шабан Шаулич, Мирослав Илич и Рени на една сцена. "Радостното е, че Рени - доказана певица, както у нас така и в своята родина, ни обедини да пеем заедно за феновете ни на Балканите и то в София", заяви Шабан Шаулич в интервю за сръбските медии. От своя страна Мирослав Илич се похвали, че в последния сръбски албум на Рени пее на български език и вече се е изявявал като нейн дуетен партньор. Осем от най-добрите музиканти в България ще акомпанират на тримата изпълнители. "Не обичам известността за един звезден миг, предпочитам да постигам успехите си трудно, но да бъдат истински, коментира Рени своето предстоящо участие в концерта. Това е рекорд за изпълнителката, която прави концерт за втори път в една година в НДК. Първият за тази година беше през месец март, когато РЕНИ отбеляза своя 20 годишен юбилей на професионалната сцена. РЕНИ ще изпее най-големите си хитове на сръбски език, но няма да пропусне да изпее и на български език две от емблематичните си "златни песни", съобщиха от екипа на изпълнителката. "Отговорността за мен е двойно по-голяма, защото трябва да представя освен страната си в този концерт и да докажа класата си професионален артист-изпълнител не само за България, но и за Сърбия, коментира РЕНИ.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

рак

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на връзката с други хора

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на