12.03.2009 12:40

Пол Ван Дайк си избра български DJ-и за партито на 18-април

Видян 2330 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

DJ Веселин Тасев и DJ Стивън са двамата българи, които ще пускат преди и след DJ Paul Van Dyk (Пол Ван Дайк) в София на 18-ти април, съобщиха организаторите от Жокер медиа.


Двамата бяха лично одобрени от DJ No1 в света за 2005 и 2006г. Първо зад пулта ще се качи DJ Steven, след което всичко ще бъде в ръцете на самият Paul Van Dyk. След неговият сет, в който можем да очакваме всичко и много повече, настроението в Зимния дворец ще премине в ръцете на Veselin Tasev. Той е сред малкото български транс DJ-и, основател на първият български лейбъл за Trance музика. DJ Steven пък е сред най-известните и най-добрите у нас, и се радва на голяма популярност сред феновете. След като пъзелът на партито започва да се подрежда, едва ли вече някой се съмнява, че във Великденската нощ Зимния дворец ще се превърне в Царство на електронната музика. Начело с Paul Van Dyk и музика от най-висока класа, гостите на най-очакваното парти ще бъдат потопени в уникална атмосфера. Хора с нестандартни, пъстри костюми и декори в черно и бяло, допълнително ще накарат всеки в залата да се почувства специално. Освен всичко това, над публиката, на седем метра височина ще летят танцьори в люлки от въже. За украсата на партито, са поръчани стотици цветни камъни, хиляди пера и много тюл, внесени чак от Америка.


Вратите за партито ще бъдат отворени в 22.30ч, като няма да бъдат допускани лица под 18 години. Организаторите напомнят, на всеки закупил си билет да носи и личната си карта. Роден и израстнал в Източен Берлин, Paul Van Dyk e сред идолоите на младото поколениe по светa. Въпреки многобройните си участия и изключително динамичен начин на живот, той намира време и участва в различни благотоворителни кампании. Наскоро Червения кръст в Берлин го отличи с Medal of Honor за изключителната му подкрепа в помощ на бедните деца и децата в неравностойно положение. Той е единственият изпълнител на електронна музика, който се присъединява към камапнията Rock The Vote /в подкрепа въвеждането на електронното гласуване в САЩ/, заедно с Боно от U2, P Diddy, Black Eyed Peas и други. Номиниран за Grammy през 2005г, DJ Paul Van Dyk e абсолютен DJ Nо1 на света за 2005 и 2006г! На тазгодишните наградите Trance Awards е отличен в три от най-престижните категории - за Best DJ, Best Producer и Best Label – Vandit Records. Информацията е цитирана от агенция БГНЕС.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

лъв

Денят може да започне с размисъл върху въпрос


Денят може да започне с размисъл върху въпрос, който