03.02.2009 09:39

Пол Макартни се жени отново

Видян 3124 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

По-малко от година след като се разведе Пол Макартни отново планира сватба, съобщава "Дейли Мейл".


Новата му избраница се нарича Нанси Шевъл и тя вече е получила благословията на семейството на Линда (първата съпруга на Пол, която почина от рак през 1998 г.). Това е особено важно за бившия бийтълс, чийто брак с Линда бе извънредно хармоничен. Някога това бе видно и от партньорството им на сцената - след разпадането на "Бийтълс" Пол и Линда създадоха групата "Уингс", която жънеше успехи години наред. Сега обаче 67-годишният Макартни отново е влюбен, още повече, че Нанси очевидно не е с него заради парите му - както предишната му съпруга Хедър Милс, както в крайна сметка се оказа. Нанси всъщност е не по-малко богата от Пол - наскоро тя се разведе с богат адвокат от Лонг Айлънд и е мултимилионерка. Дори дъщерята на Пол - Стела (от брака му с Линда), която беше против брака му с Милс, харесва Нанси. "Тя е спокойна, премерена и зряла, докато Хедър беше импулсивна и сприхава", гласи мнението на Стела Макартни за бъдещата г-жа Макартни.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

близнаци