Звездите Джордж Клуни и Брад Пит са в основата на една от най-големите битки за публика и пълни киносалони на годината в Холивуд, след като се обединиха с режисьора на Спайдърмен Джон Уотс за нов проект. Режисьорът ще пише, ще режисира и ще продуцира трилъра без заглавие, докато двамата актьори ще играят заедно като самотници, назначени на една и съща работа. Смята се, че от този филм Клуни и Пит ще получат най-малко по 20 милиона долара. Според Холивуд Репортер Сони, Епъл, Нетфликс, Амазон, Юнивърсъл, MGM и Уорнър Брос вече са заявили покупката на блокбастъра. По-рано тази година Джордж участва в благотворителен клип за набиране на средства. Ролята му бе да играе почитател на Брад. 60-годишният актьор стоеше в спалня, облепена с плакати на звездата от Боен клуб и дори държеше възглавница с лика на Пит в смешно видео, озаглавено Най-лошият съквартирант в света с пандемия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на