Свързани новини

20.01.2022 16:01

Първото филмово студио в Космоса излита през 2024

Видян 3094 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Първото космическо студио, където ще могат да се снимат кино и тв продукции и да се организират различни събития, ще излезе извън земната орбита след само 2 години, съобщи Дедлайн. Потвърдено е, че там ще се снима мащабната продукция с участието на Том Круз. Всички останали подробности са пълна тайна, потвърдено е само, че филмът няма да има нищо общо с Мисията невъзможна. Студиото SEE-1 е финансирано от продуцентското дуо Елена и Дмитрий Лесневски, и ще се прикачи към първата туристическа космическа станция Axiom Station, която пък е свързана с Международната космическа станция. То ще трябва да излети в космоса през 2024 г. В него ще може да работят актьори, продуценти и други кинотворци, които ще снимат нови продукции или ще предават на живо. Междувременно, Русия изпревари САЩ в междузвездните киновойни и вече засне лентата Предизвикателство на Международната космическа станция през октомври миналата година. Продукцията се превърна в първия филм в света, сниман извън земната орбита.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...