Свързани новини

19.05.2010 13:43

Николай Расторгуев: Настроението ни е прекрасно

Видян 2054 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 Настроението ни е прекрасно, заяви при пристигането си в София фронтменът на руската група Любе, народният артист на Руската Федерация Николай Расторгуев, пред БГНЕС.


“Настроението ни е прекрасно. Нашето идване тук е свързано с отминалите празници в Русия – 9 май – Денят на Победата. За пръв път в парада участваха войници от съюзническите страни Франция и Великобритания“, каза той. Расторгуев съобщи, че изненадата на предстоящите концерти ще бъде “включването на песни, които ще имат отношение към този празник“. “Настроението е прекрасно. Проблемът е, че тук е по-студено, отколкото в Москва, където е два пъти по-топло. А по принцип е обратното“, добави певецът. От името на организаторите на концертите на група Любе, председателят на Форума "България-Русия" Светлана Шаренкова обеща, че ако времето в Пловдив не позволява да се проведе концерт на открито, за 20 минути той ще бъде преместен в Зала 10 на Пловдивския панаир. Утре в зала 1 на НДК стартира “Турнето на победата” на група Любе, което е посветено на 65-годишнината от Освобождението на Европа от фашизма. Турнето, в което участва и българската група Б.Т.Р., ще продължи на 20 май с концерт в Античния театър в Пловдив. През юни и август двете групи възнамеряват да изнесат концерти в Благоевград, Търново, Варна, Бургас, Созопол.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

стрелец