Свързани новини

30.07.2013 10:30

Моника Белучи продължава с Долче и Габана

Видян 2442 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Италианската актриса Моника Белучи ще продължи да работи за "Долче и Габана".


Брюнетката си сътрудничи от дълго време с модната къща и планира да продължи да се снима в нейни бъдещи рекламни кампании.


"Долче и Габана са толкова креативни. Споделяме много красива история.


Направих първото си ревю за тях и с течение на времето създадохме специални отношения, които не престават да се задълбочават и ще продължат да се развиват", сподели красивата актриса пред френския вестник "Фигаро".


Макар в последните години да се преориентира от модата към киното, 48-годишната Белучи е категорична, че не е напуснала модния свят завинаги и сега приема моделска работа само за забавление.


"Все още обичам да се снимам, но преди това беше работа. Сега го правя само за удоволствие и защото го искам.


В един момент от кариерата ми това се превърна в рутина. А когато нещо се превърне в рутина, то не е толкова интересно", казва Моника.


Актрисата признава, че започнала да тренира, едва след като станала майка на сравнително късен етап от живота си на Дева и Леони.


"Дълго време избягвах всякакви физически упражнения. Но след втората ми бременност започнах да работя с треньор.


Спортувам по един час на ден, когато имам време, но никога не правя джогинг, не се отразява добре на ставите ми!", разкрива Белучи.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

дева