Норвежкият министър на културата и равенството между половете Лубна Джафери е показала гърдите си на прайд събитие в Осло, където е получила наградата "Fag Hag 2024" за работата си. Противоречивата постъпка получи похвала от висшето ръководство на страната. ВИЖ ВИДЕО ТУК!
Миналата седмица Джафери участва в токшоуто Skeiv Preik ("Куиър проповед"), свързано с Прайда в Осло, където получи престижната награда, признаваща я за най-добрия покровител на педерастите.
Кадри от събитието показват министъра на сцената, който държи наградата - голяма розова панделка със златен надпис "Fag Hag". След това Джафери излага на показ гърдите си, украсени само с две каишки за зърната. Тя получава продължителни аплодисменти от публиката.
Много съм благодарна, че по време на тазгодишния прайд в Осло бях обявен за Fag Hag. Това е голяма чест", казва Джафери пред вестник "Неттависен" и добавя, че за да получи такова признание, човек трябва "да се изрази мнение и да не се взема твърде насериозно".
Изпълнението на министъра беше похвалено от ръководителя на "Осло прайд" Йоаким Аадланд, който заяви, че това е най-доброто, на което събитието е било свидетел от години.
"Смятам, че е чудесно, че имаме министър, който влиза "навътре" и не се страхува да се изрази мнение. Никога не съм преживявал такива аплодисменти, каквито тя получи през десетте години, откакто имаме Прайд. Така че е ясно, че публиката оцени каскадата на Лубна", казва той пред вестник Dagbladet.
Министър-председателят Йонас Гахр Стор определи появата на Джафери на Прайда в Осло като "прекрасна". "Лубна е уверен, свободен и прекрасен човек, който е топло посрещан на културни събития в цялата страна", каза премиерът пред Nettavisen.
Мария Пенчева
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Към каква свобода върви света с тези европейски цености пропагандирани и аплодирани от западните елити...а пък се жвалят с "Me too"...демегогията и лицемерието е 100%.
Защо, вместо да се чудим как да вържем ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и