Марта Желязкова е поредната дама, която напусна Ергенът. Преди да стане една от участничките в риалитито, тя има дълга връзка и с бившия ѝ съпруг имат дъщеря. "Моята дъщеря Криста много ме подкрепя, харесва ме и гледа всичко с мен. В никакъв момент не се е чувствала зле от моето представяне", разкри тя в предаването Тази събота.
Красавицата разказа, че когато е влязла в предаването сърцето ѝ не е било напълно свободно. Тя смята, че ще ѝ бъде необходимо повече време, за да преодолее раздялата със съпруга си. "Може би, ако срещна някой, който наистина е моят човек, ще го усетя веднага и няма да имам нужда от много време, за да го преценя", категорична е Желязкова.
"Просто между мен и Виктор не се получи, това е." Според нея, след като Александра е в центъра на всеки скандал, няма начин вината да не е отчасти нейна. С Ева също са прекратили контактите си, но с всички останали продължава да комуникира.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед