Актьорите Мел Гибсън и Дани Глоувър отново ще застанат рамо до рамо на снимачната площадка, а причината е петата част на култовия филм „Смъртоносно оръжие“.
Към момента не са изпипани всички детайли от сценария, но вече е ясно, че двамата ветерани ще участват в лентата.
Това ще бъде последният филм от поредицата, предава Монитор.
Ричард Донър също ще се завърне като режисьор. Също както и оригиналният актьорски състав. Това е потресаващо. За режисьора това е много лична история“, издаде продуцентът Дан Лин.
В центъра на сюжета отново ще бъдат детективите Мартин Ригс и Роджър Мърто.
След няколко години дискусии дали трябва да има продължение, това е първото официално потвърждение, че се работи над ново „Смъртоносно оръжие“.
Припомняме, че четвъртата част излезе преди 22 години, а първа – през 1987 г.
Снимка: Popcorned Planet
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и