Коледният поздрав на кралското семейство е един от важните елементи на празника във Великобритания, които цял свят чака с нетърпение.
Традиционно коледната картичка на принц Уилям и Кейт се снима през есента или лятото и се разпространява от тях в социалните мрежи в последните дни преди Коледа, а след това се разпраща и на важни лица в Кралството, предава Missbloom.bg.
Тази година картичката бе разпространена по-рано от първите й получатели, изпреварвайки публикацията на кралското семейство.
На снимката виждаме петимата да позират на мотоциклет с кош, облечени в ретро стил. Принц Луи е седнал на возилото с баща си, а Шарлът и Джордж са застанали в коша.
Кадърът изглежда е сниман през лятото и наподобява настроението, което носеше и предишната им картичка – уют и семейно щастие.
Тогавашната тема определено беше деним, а тазгодишният преобладаващ цвят в облеклото им е синьо, което съвсем пасва на винтидж стила, който преобладава.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия