20.12.2019 13:47

Коледната картичка на Уилям и Кейт тази година е в ретро стил

Видян 2730 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Коледният поздрав на кралското семейство е един от важните елементи на празника във Великобритания, които цял свят чака с нетърпение.


 


Традиционно коледната картичка на принц Уилям и Кейт се снима през есента или лятото и се разпространява от тях в социалните мрежи в последните дни преди Коледа, а след това се разпраща и на важни лица в Кралството, предава Missbloom.bg.


 


Тази година картичката бе разпространена по-рано от първите й получатели, изпреварвайки публикацията на кралското семейство.


 


На снимката виждаме петимата да позират на мотоциклет с кош, облечени в ретро стил. Принц Луи е седнал на возилото с баща си, а Шарлът и Джордж са застанали в коша.


 


Кадърът изглежда е сниман през лятото и наподобява настроението, което носеше и предишната им картичка – уют и семейно щастие.


 


Тогавашната тема определено беше деним, а тазгодишният преобладаващ цвят в облеклото им е синьо, което съвсем пасва на винтидж стила, който преобладава.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?

  Никаква, след 30 секунди всичко е готово.