Легендарният китарист от звездния бенд на Стинг Доминик Милър се завръща отново на сцената на Sofia Live Club, на 15-и април, където ще представи последния си албум Vagabond. С него той добавя още едно вълнуващо преживяване към своята солова дискография.
Дискът е записан в студио La Buissonne в Южна Франция, заедно със световноизвестните музиканти Зив Равиц на барабаните, Николас Фисман на баса и пианиста Якоб Карлзон, с които ще имаме удоволствието да го чуем и на живо през пролетта. В новия си албум, Милър създава очарователна симбиоза от джаз, поп, акустичен фолк, съвременна класика и латински елементи. Виртуозът на китарата доказа, че освен музикант в групата на Стинг, той е и изключително успешен солов артист с издадени 12 албума.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си