Енрике Иглесиас и Анна Курникова показаха за първи път близнаците, които се родиха в средата на декември. Звездната двойка пазеше бременността в тайна от медиите. Те успяха да опазят личното си пространство, а сега се радват на първите си рожби. Близнаците са момче и момиче. Те се казват Луси и Никалъс. Щастливите родители са публикували снимки в профилите си в Инстаграм, като всеки е гушнал нежно по едно бебе. От кадрите не става ясно кое бебе кое е, а двамата са написали едно и също към снимките: Моето слънчице. Енрике и Анна са заедно още от 2001 г. Близнаците са първите им деца. Тази седмица Иглесиас оглави първите места в световните чартове с новия си сингъл El Bano с участието на Bad Bunny.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни