Влади Ампов-Графа и цигуларят Веско Ешкенази за първи път се събраха заедно на музикалната сцена. Съвместната изява на двамата бе в в Амстердам. След събитието работата им продължи, този път върху първа обща песен. Парчето се казва Ванилия, но все още се пазят в тайна подробностите около него. Със сигурност е ясно, че ще звучи красива мелодия от цигулката на Веско Ешкенази. А видеото се снима в Амстердам. За фон са използвани някои от над 160-те канала,- едни от най-големите атракции на града. На 19 ноември Графа отново ще бъде зад граница. Този път във Виена, където също ще има концерт. А Веско Ешкенази подготвя свой майсторски клас, който ще бъде на 28 ноември в Маастрихт, Нидерландия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на