Свързани новини

11.03.2013 10:38

Гло: Магнит съм за богати мъже

Видян 2383 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
Примата на попфолка Глория определено не страда от липса на самочувствие. И това съвсем не е случайно, защото според нея има най-важните за нея неща. Може да се похвали с добра кариера, хубава музика, много почитатели и освен това не допуска никой да я ограничава. "Скромността е липса на други качества", отсече певицата в тв интервю. Според нея всеки човек трябва да си знае цената и да не прави компромиси със себе си. Именно затова си пада по финансово симпатични господа с умствен потенциал. Все пак в миналото си е живяла и с бедни мъже, като пример за това бил Илия Загоров, с когото прекарала 12 години. Не обичала нахалните и глупави представители на другия пол и вярва, че жената трябва да е слаба, а мъжът силен. "Какво да направя като съм магнит за богати мъже. Постоянно ми казват, че съм страхотна, имам много ухажори. На 8 март ми казаха за последно Обичам те. Нещата в моя живот се случват, както аз ги искам, но детето е на първо място и бих рискувала всичко заради нея", добавя Гло.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

козирог