Свързани новини

29.07.2017 12:22

Гери-Никол: Поздравих Сузанита в Инстаграм

Видян 2791 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

         Помолена да коментира клипа на колежката ѝ Сузанита – 14-годишната дъщеря на Орхан Мурад, певицата Гери-Никол каза, че песента много ѝ харесала и дори поздравила Сузанита в „Инстаграм“.


За визията и движенията в клипа тя пред бТВ коментира: „Това е изкуство. Смятам, че не сме открили топлата вода да показваме средни пръсти по видеата – много други западни изпълнители го правят и на тях им се кефим по дискотеките, а оплюваме българските изпълнители, които се трудят в крайна сметка да постигат нещо за държавата. Така че аз съм много „За“ Сузанита да продължава в този дух“.


Според нея не е лошо младите момичета да им подражават, защото „аз от 16-годишна работя, не си знам къщата, нямам социален живот с приятели. Така че – да, нека да подражават, да работят от най-ранна възраст и да навлизат в средата на големите. Това е доста похвално. В днешно време нашите връстници не си знаят бройките и ходят по заведенията нонстоп, което за мен не е ОК, трябва да правим нещо градивно със себе си. Така че нека да вземат пример от хората, които работят от млади“.


"Не ми е главна цел да провокирам, но в крайна сметка затова сме артисти – за да говорят за нас. Ако не говорят за нас, по-добре да не се занимаваме музика", заяви още певицата.


За новата си песен „Направо ги убивам“ Гери-Никол каза, че не е насочена към определен човек, а към всички – „убиваме хората с хубава музика“.


Със 100 кила се работи доста добре, призна тя. Двамата отдавна обсъждали общ проект и ето че моментът дошъл. Паснали си много като характери, всеки пречупил песента през собствената си призма и се получило много добре.


А ако се чудите кой участва в клипа, това са ученици от Столичната математическа гимназия.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

риби