Отново ще можем да гледаме телевизионната водеща Гала в ефира на Нова телевизия. Неотдавна стана ясно, че блондинката със сигурност ще вземе участие в предстоящия Вип Брадър. Това обаче е само трамплин, който да даде успешен нов старт на емблематичното за Гала предаване „На кафе“. Самата водеща признава пред сп. „Слава“, че женското й токшоу се завръща на екран. Тя споделя, че са планирани някои промени, но като цяло ще си е старото, познато и обичано предаване. В момента още се обмислят детайлите, но по-голямо внимание се отдава на предстоящото риалити, защото ще започне по-скоро.
Достоверни източници разказват пред списанието, че часовият пояс, предвиден за Гала е от 10 до 12 часа. „На кафе“ отново ще е вътрешна продукция. Студиото, в което ще се снима ще е доста голямо и ще има и кухня. В момента се подбират кадри, които да влязат в екипа, а стартът е предвиден за след края на Вип Брадър.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев