Китаристът от „Ролинг стоунс“ Рони Ууд потвърди, че събралата се отново рок-група „Фейсис“ е готова да започне турне.
Преди да се присъедини към „Ролинг стоунс“, Рони беше един основателите на „Фейсис“ заедно с Род Стюарт.
На мястото на басиста Рони Лейн, който почина през 1997 г., щял да опъва струни Флиа от „Ред хот чили пепърс“. Мястото на Лейн искаха да заемат мнозина басисти, но Флиа е най-добрият, заяви Рони Ууд. Освен турнето събралата се отново банда ще прави и нов диск. Рони обаче не се е отказал от „Ролинг стоунс“, а напротив – те кроят нови планове.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия