06.04.2019 08:24

Джоли плаща за смяна на пола на дъщеря си

Видян 3497 пъти | Коментари 1
Гласували 7 рейтинг: 2.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Първородната дъщеря на Анджелина Джоли и Брад Пит – Шайло е родена като момиче, макар винаги да се е чувствала като момче. Още от малка тя предпочита да се носи с мъжка прическа, да облича панталони и да носи тъмни дрехи.Шайло е вече на 12 години и желанията и да изглежда като момче не са просто каприз. Според медиите отвъд океана звездната дъщеря вече е влязла за процедура за смяна на пола. Таблоидите твърдят дори, че Шайло е преминала хормонално лечение, което постепенно превръща женското й тяло в мъжко.Терапията й се заплащала изцяло от Джоли, защото Брад Пит и семейството му не били съгласни с решението.





Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 02.03.2023 23:49

    както се оказа, това е поредната измама на анджелина, дъщеря й вече е голяма и си е нормална девойка, явно джолито е получила едни парички да рекламира смяната на пола, както най-вероятно и тн операции на гърдите поради страх от рак също са търговска измама, за да накара будалите да се набутат на операции, много гнусно същество

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

водолей