Първородната дъщеря на Анджелина Джоли и Брад Пит – Шайло е родена като момиче, макар винаги да се е чувствала като момче. Още от малка тя предпочита да се носи с мъжка прическа, да облича панталони и да носи тъмни дрехи.Шайло е вече на 12 години и желанията и да изглежда като момче не са просто каприз. Според медиите отвъд океана звездната дъщеря вече е влязла за процедура за смяна на пола. Таблоидите твърдят дори, че Шайло е преминала хормонално лечение, което постепенно превръща женското й тяло в мъжко.Терапията й се заплащала изцяло от Джоли, защото Брад Пит и семейството му не били съгласни с решението.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
както се оказа, това е поредната измама на анджелина, дъщеря й вече е голяма и си е нормална девойка, явно джолито е получила едни парички да рекламира смяната на пола, както най-вероятно и тн операции на гърдите поради страх от рак също са търговска измама, за да накара будалите да се набутат на операции, много гнусно същество
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед