Backhand Boys, както Григор Димитров, Роджър Федерер и Томи Хаас кръстиха момчешката си банда, ще надхвърли пределите на тениса. Джерард Бътлър изяви желание бандата да го приеме като ново попълнение. Той се кандидатира с кратък пост в социалните мрежи, показвайки, че е фен на групата. Бътлър е една от многото холивудски звезди, които са пребивавали в България. През миналата есен той участваше в екшън сцените на филма Hunter Killer, който се снимаше край Пристанище Варна. Този месец триото Гришо,Федерер и Хаас сътвори нов хит. В групата им обаче пее още една звезда на тениса - Новак Джокович."Започваме момчешка банда Backhand Boys“, написа Федерер във Фейсбук и сподели видео с изпълнението им на Hard to Say I'm Sorry на Чикаго.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…