Австрийски диджей се барикадира в своето студио, за да може да пусне на слушателите на радиото своята любима коледна песен Last Christmas на дуета Wham цели 24 пъти, без да може някои да го прекъсне или да смени песента. Джо Колхофер е заключил извън студиото и водещата, с която заедно са били зад пулта, както и продуцента на станцията, който също е бил на работа, съобщава Индипендънт.
Сега Колхофер е наказан да работи както в Коледната нощ, така и на Нова година. Според програмния директор на радиото Тим Боднер шегата е била весела, но въпреки всичко не може да остане без последици. Диджеят е започнал своя музикален маратон в 8 часа сутринта, когато започва неговият сутрешен блок и е спрял два часа по-късно, когато собствената му четиригодишна дъщеря се е обадила в радиото, за да се оплаче от песента.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев