Брад Пит се чувства по-добре от всякога. Актьорът не само спечели Златен глобус за най-добра мъжка второстепенна роля във филма на Куентин Тарантино „Имало едно време в Холивуд“, но и се сдоби с престижно отличие за същата продукция от филмовата организация National Board of Review на 8 януари в Ню Йорк. Тогава звездата сподели, че всъщност това, което особено цени е, че е преборил зависимостта си от алкохола. А за това лично постижение звездата благодари на своя добър приятел и колега Брадли Купър, който именно му и връчи наградата, съобщава People.
Брад се качи на сцената и каза мили думи за своя приятел като не пропусна да отбележи, че именно той е причината да е трезвен. Пит също така добави, че откакто е зарязал алкохола всеки ден се чувства по-щастлив. През 2017 г. Пит даде много лично интервю пред сп. GQ, в което откровено говори за миналите си проблеми и злоупотребата с наркотици и заяви, че живее чист живот след раздяла с актрисата Анджелина Джоли. Навремето той сподели, че „децата му са всичко“, добавяйки, че драстичната промяна в начина на живот не го е оставила да се самоубие.
„Все още има много красота в света и много любов. И много любов, която трябва да се даде. Всичко е наред. Това е просто живот“, каза той.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си