Младият бизнесмен Димитър Калайджиев е първият участник, напуснал Фермата: Нов свят. В съботния дуел със Станислав Борисов от отбора на сиромасите той загуби с 2:8, но получи аплодисменти и респект от противника си. „Ти си достоен млад българин и първият човек, на когото ще се обадя, като изляза от тук!“, заяви капитанът от българската армия, който успя да отбележи първата победа за отбора на сиромасите от началото на шоуто. "Разочарован съм, че толкова рано приключи приключението ми там. Влязох, за да преоткрия себе си и да доиздялкам треските, които всеки човек има. Аз имам доста такива. Очаквах да остане поне месец". Това сподели в предаването Тази неделя Димитър. По време на дуела Митко успя да прояви и чувство за хумор, като поиска целувка от водещия Андрей вместо награда за положените усилия в една от битките.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни