30.03.2017 16:37

Анелия и Миро с великденски концерт

Видян 2384 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Анелия и Миро, отново се качват на една сцена, този път за да подкрепят второто издание на кампанията Великден за всеки. Тя се провежда под патронажа на омбудсмана на Република България – Мая Манолова, и нейни лица са още Криско, Деси Бакърджиева, Тончо Токмакчиев и Тити Папазов. Изпълнителите ще изнесат концерт в Южния парк (входът откъм булевард Витоша, до фонтаните) тази неделя (2 април) от 16 часа. Те ще изпеят многобройните си хитове, сред които са и дуетите им Завинаги и Започваме на чисто. Двамата последно бяха заедно на една сцена през 2015 г. на концерт на телевизия Планета.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

овен

Още в началото на деня може да почувствате

Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още в началото на деня може да почувствате, че околните