26.10.2021 15:07

Заведенията са пълни и със сертификати

Видян 6054 пъти | Коментари 7
Гласували 2 рейтинг: 3.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Мантрата на антиваксърите, че заведенията ще останат празни без тях, се оказа фалшива. Проверка на 19 минути в централните столични заведения показа, че освен на слънчевите маси навън, за които проверка не е нужна, и вътре си е пълно с хора. И то въпреки щателния контрол за Зелени сертификати, какъвто се осъществяваше на вратата на Спагети Кичън на ъгъла на бул. Витоша и ул. Позитано например. Логиката е ясна: материално осигурените хора очевидно попадат в по-малко възприемчивата към теории на конспирацията група от населението и са си направили труда да се ваксинират. Другият вариант беше тотален локдаун – пълно затваряне, каквото има в Латвия и в Русия например, а и ние го преживявахме на няколко пъти миналата и тази година, ако някой е забравил.


 


Кирил Пламенов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 007 Гергана Тончева 27.10.2021 01:11

    Минах днес оттам, дето има декоративно наредени тикви отпред - видях опашка за селфита и снимки с украсата, не видях протестиращи, лишени от "правото да ходят на кръчма", пък иначе викат под прозорците на МЗ на 50 метра от това точно заведение - все на Св. Неделя. Аман от лицемерие и конспирации

  • 006 Снежана Арсова до 003 26.10.2021 23:48

    Къде виждате на снимката някой да носи маска? А при толкова доволни, нормални и интелигентни физиономии къде по-точно видяхте някой да излъчва страх - нищо подобно - спокойствие, здраве, стил. Не може всички да бъдем просто селяни

  • 005 Тони Кръстев до 001 26.10.2021 23:46

    Анонимен 001, ти нещо не си разбрал - пообиколих това лято, та да ти кажа: в цяла Европа НЕ ТЕ ПУСКАТ НИКЪДЕ - ресторант, музей, даже на открито, концерт без това. От есента и на работа не те пускат в ЕС без това. Даже не е нужно човек да пътува - стига дори само да чете. И то на български език, ако е толкова зле, че не владее чужди езици.Много е тъпо да мислиш другите за тъпи, защото те не са.

  • 004 Anonimen 26.10.2021 17:41

    Всички които се чувстват по някакъв начин онеправдани трябва да гласуват за партията която ще осигури свобода и демокрация в условията на ковид истерия! Тези нейни разбирания са от самото начало на ковид истерията ,а не сега предизборно.

  • 003 Anonimen 26.10.2021 17:32

    Истината е друга. Забогателите на гърба на бедните сладурчета са най-страхливи и веднага се хващат за всичко, да не би да умрат и да спрат да произвеждат лайна , а натрупаното да вземе друг! Въпреки ,че са се боцнали с експерименталните течноси пак носят маски ,сакън да не се загубят.

RSS

Най-нови

Лятната къща на Джаки Кенеди купена от Том Форд за $52М

Лятната къща на Джаки Кенеди купена от Том Форд за $52М

Том Форд е платил 52 милиона долара за ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

везни

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази сряда

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази