13.06.2021 09:22

Заварихме хаос, опитваме се да оправим това: Стефан Янев

Видян 5129 пъти | Коментари 7
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Заварихме един хаос в много сегменти от изпълнителната власт. Опитваме се по най-добрия начин да оправим това. Но за съжаление възможностите и времето са ни малко, но се надяваме този процес да продължи и в близките години. За два месеца не можем да променим управлението. Това заяви в предаването "Седмицата" на "Дарик радио" служебният премиер Стефан Янев. Той допълни, че има съпротива срещу действията на служебното правителство.


"Наясно сме, че тези трудности са резултат от едно системно мислене и правене на политика по един определен начин в един определен период от време- това, което наричаме преход. Разбира се, има хора, които са доволни, има хора, които са недоволни. Според мен, повечето български граждани са недоволни, защото на тази политика от последните години ѝ липсва лице. Ние сега се опитваме да подобрим начина на комуникация. Да подобрим комуникацията между властите и институциите, така че това да бъде в интерес на хората", каза Янев.


В отговор на въпрос служебният министър-председател каза, че не води статистика колко души в държавната администрация са били сменени.


"Определящото е професионализмът и отчетността на всички в държавната работа. Работата е в интерес на обществото. Вторият принцип е дали тези хора професионално осъществяват действията си в обществен интерес. Това са критериите. В това отношение са направени вече редица кадрови промени. Ако новоназначените хора не отговарят на тези критерии, ние сме ги назначили, ние ще ги освободим", уточни служебният премиер.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Американската подлога Янев мълчи с всички сили за корупцията на Триморския масон 13.06.2021 10:56

    "Снощи и бтв, и Нова телевизия реагираха – пуснаха новина за разследването на АФЕРА. И в двата репортажа Президентът продължава да мълчи, както и главния му секретар по антикорупция Пламен Узунов. Освен нелепия единствен коментар на нещото, което имат като пресцентър: „Манипулации не коментираме“. Радев, генералите нали имат чест, или сме в грешка?!"

  • 001 Помня какво беше при НРБ: 13.06.2021 10:54

    Помня какво беше при НРБ: Бях стажант-лекар в Републиканския научно-практически институт за спешна медицинска помощ /РНПИСМП/ „Н.И.Пирогов“ , когато тогавашният директор на Института д-р Петрана Кондова уволни за нарушаване на заповед, забраняваща приемане на кутии с шоколадови бонбони от изписани болни. доцент Иванов от IV-я етаж – Първа хирургическа клиника.

Виж всички
напред
02|02
RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

дева