На фона на афишираното от премиера Борисов преди броени дни влизане на нашата страна в чакалнята на Еврозоната до лятото, икономическият експерт и бивш вицепремиер по стопанската политика на България, преди това инвестиционен банкер в Лондон Николай Василев направи шокиращо разкритие. “Доколкото съм запознат, България все още не е подала заявление за членство във Валутния механизъм, което е разочароващо и не знам защо още не сме подали''. Така бившият министър на икономиката, на транспорта и на държавната администрация хвърли бомба в ефира на БНТ. Според него, ако влезе в т.н. чакалня, което Борисов обяви, че очаква да стане през юли, България би останала там около 3 години.
,,През това време ще се правят анализи, за да се установи дали страната ни отговаря на условията, а тя отговоря много отдавна на тези условия, както впрочем отговаря и на условията за членство в Шенген, но както знаете все още ни няма там'', доста категорично и с очевидни намеци коментира топикономистът.
Николай Василев смята: „В Еврозоната ние ще бъдем по-богати и ще имаме повече инвестиции.”
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
ЕЙ БОКЛУК НИКАКВО ЕВРО НЕ ИСКАМЕ ЛЕВА СЕ ОСТАВА НАЦИОНАЛНА ВАЛУТА !!!!
ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА КРАДЕШ ОТ БЪЛГАРИТЕ И НЯМАШ ДУМАТА, БУКЛУК НА КВАДРАТ. ЯСНО!!!!!
ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА КРАДЕШ ОТ БЪЛГАРИТЕ И НЯМАШ ДУМАТА, БУКЛУК НА КВАДРАТ. ЯСНО!!!!!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!