28.02.2019 15:12

Защо бг властта се страхува от Кьовеши, а българите я подкрепят?!

Видян 2651 пъти | Коментари 2
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна


Премиери, министри, магистрати, кметове – общо 1000 вкара в затвора за 10 години работа като антикорупционер номер 1 на Румъния Лаура Кьовеши – по една глава на 3 дни!


Българската власт гласува против кандидата, при това от наше име, защото я е страх, че бъдещият главен прокурор на ЕС ще я подхване първо нея. Защо ли? Защото ще се нуждае от бързи и убедителни резултати, а тя познава своята си „политическа класа” и знае какви са й номерата, та и на нашата едва ли са по-различни.


Тя като почне разплитането на чорапа от еврофондовете, мине през свързаните с тях обществени поръчки, ще стигне до върха и до дъното...


И при нея няма черпене, както минавахме 12 г. досега и с еврокомисарите, и с нищо не постигащия ОЛАФ...


После ще попита къде са били нашите правоохранители от десетките служби, дето им плащаме стотици милиони годишно, нали сме богати и се чудим какво да си правим левчетата, за да се борят с корупцията?!...


И като нищо се стигнало до антикорупционна революция. И разбиване на тази ужасяваща система от институции, превърнати в мутренски бухалки – действителността, в която сме принудени да живеем, че и благодарност ни искат за осигуреното щастие.


Нас, ако питате, то рано или късно ще се стигне до антикорупционна революция, но с Кьовеши за съюзник безспорно и определено ще се получи рано. И няма да се спре! И ще бъде справедлива!


Не знаем дали е случайно или е нарочно, но румънското съкращение на службата, с която Кьовеши уплаши политиците и стана герой на народите в цяла Европа, е DNA, което е английското за ДНК. А корупцията си е ДНК на политиците.


Да му мисли, който преди време, когато Кьовеши беше у нас, не се срещна с нея, а я бойкотира. Напомняме, че това са всички, освен председателя на Върховния касационен съд Лозан Панов и президента Румен Радев.


И ние, и тя със сигурност се питаме:


Защо я бойкотираха?


Защо се притесняват от нея?


Защо я презират?


Защото и нас така....




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 30.06.2019 14:08

    защото всички във властта са грабители,а народа е гладен....разпиляват на воля нашите пари....

  • 001 Anonimen 30.06.2019 14:08

    Защо ли ..........

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

водолей