"За да дишаме по-добър въздух в София, да не се срамуваме, че градът ни е на челните позиции по замърсяване и на Стария континент, и дори в света, особено през студените месеци, крайно време е да се направят реални стъпки за насърчаване на продажбите на електрическите и хибридните превозни средства. Не само заради Зелената трансформация на ЕС, която е основната цел на европейското семейство, на което сме член, но заради самите нас и нашите деца е крайно време някой в парламента да предложи и да наложи необходимите законодателни промени. Те ще направят този процес реален, бърз и качествен, защото и в това отношение последното управление не направи нищо и причини сериозно изоставане на страната ни от другите държави в Съюза. Какво правят управляващите вместо това - огромни инвестиции във възраждане на комунизма чрез верига от държавни бензиностанции. Ние в кой век живеем?
Като млад човек и като софиянка аз категорично не желая да бъдат вземани пари от джобовете ни през нашите данъци за изгубени каузи, при положение, че няма как да бъде спрян прогресът и да се правим, че промените в ЕС и в света ще ни подминат. Опазването на природната среда не е каприз, а е наше задължение пред децата ни.
Два от моите 23 проекта за 23-ти МИР, който е разположен в полите на Витоша и може да бъде определен като "белите дробове" на милионния град, са посветени на налагането на две ключови инициативи, които са във взаимна връзка.
Едната е за държавна програма за създаване на зарядни постове и станции за електрически автомобили, вместо държавни бензиностанции. А другата е конкретно субсидиране на купуването на електрически и
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Хубава моме, Проблемът не е в автомобилите, а в горенето на дърва,въглища, дрехи и гуми. Проблемът е в маргинализацията и беднотията!!! През лятото, при повече движещо се МПС, защо въздуха е в пъти по-чист. Къде се намира ауспухът на електромобила???!!! В ТЕЦ МАРИЦА или в ТЕЦ Бобовдол или в друг ТЕЦ... Как ще решите проблема с горене на твърди горива в циганските махали и в "богатия" пояс Симеоново-Драгалевци-Бояна??? За това пишете, а не за глупости!!!
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!