Външният министър Екатерина Захариева потвърди, че вече се работи интензивно върху визата на премиера Борисов във Вашингтон и срещата му с президента Доналд Тръмп.
Американският държавен глава ще приеме министър-председателя на България в Белия дом на 25 ноември.
Захариева коментира новината от Берлин, където участва в официалните чествания по случай 30 години от падането на Берлинската стена, предаде бТВ.
„Подготвя се посещението. Вчера САЩ го обявиха официално - 25 ноември. Темите са свързани, разбира се, с двустранните отношения, сигурността, икономическите връзки между двете държави. Това ще бъде важно посещение и се радвам, че то се случва”, заяви Екатерина Захариева, външен министър.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед