По време на хандбалния мач между отборите на Пелистер /Битоля/ и Вардар /Скопие/ на трибуните в залата имаше огромни цинични и вулгарни транспаранти срещу българите, предаде БГНЕС.
Въпреки сериозното полицейско присъствие, нито един служител на реда не се опита да премахне, или пък да поиска да бъдат свалени транспарантите. До момента нито една спортна федерация, нито пък министерството на спорта не са осъдили този акт. Няма реакция и от политическите партии, както и от министерството на външните работи на Буяр Османи.
Освен вулгарните надписи върху един от транспарантите пишеше, че "преди 20 г. в Скопие са унищожили Радко" , а днес битолчани спели като... /Радко е първото българско сдружение в РСМ. Радко е един от псевдонимите на Иван Михайлов -бел.ред./.
Начинът и стилистиката на изписването на транспарантите напомня на онези, по който бяха направени антибългарските транспаранти по време на посещението на българската делегация в Битоля при откриването на Културния център „Иван Михайлов“ преди две седмици. /БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?