Свързани новини

04.03.2021 18:18

Венци Мицов пипна COVID-19 на опашката за ваксини

Видян 5833 пъти | Коментари 3
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Музикантът Венцислав Мицов е в Александровска болница с COVID-19. Той е дал положителен тест няколко дни след като се ваксинирал с първа доза срещу коронавируса.


Ето какво написа той в социалната мрежа "Фейсбук":


"Това е Марко Тотев.


Той имаше добри намерения. На 20 отиде да се ваксинира, за да пази околните и себе си от COVID -19.


Кой да знае, че докато е чакал да се ваксинира, Марко Тотев ще се зарази с това, срещу което се ваксинира.


Няколко дни по- късно, след като температурата не спадаше, Марко Тотев си направи изследвания, сред които PCR тест и скенер.


И познайте какъв беше резултата - ковидче и пневмония.


Днес Марко Тотев лежи в ковид отделението в Александровска, получава коктейл от антибиотици и всякакви други знайни и незнайни медикаменти.


Пазете се! Човек вече не знае къде ще я залепи тая гад..., заяви той.


Малко по-късно той написа:


"Не бе, споко, не съм заумирал. Тази сутрин например нямам температура, сатурацията ми е 99.


Единственото, което не е съвсем ОК е, че нямам апетит. Но това също си има своите примущества - имам нужда да сваля някое кило.


Иначе лечението ми е с два вида антибиотици - цефалексин и доксициклин (тоя май и за трипер го даваха), вечер получавам щедра доза Ремдасивир, по 4 инжекции в корема всеки ден (противосъсърващ медикамент), колхицин, антистенокардин", разкри музикантът и бивш общински съветник, предаде novini.bg.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Anonimen 05.03.2021 23:02

    През 1918 година само ваксинираните са заболели от испанския грип. Като понарастне броя на ваксинирание в България, ще гръмне истинската епидемия. Оправданието за това ще е, че вирусът е мутирал - южноафриканси, мексикански, марсиански...

  • 002 Anonimen 05.03.2021 09:32

    Не само по опашки, много хора влизат с отрицателен PCR и пипват К19 в болници, много починали влизат с отрицателен тест, а в епикризите им пише, че са починали от К19. Как и защо става това никой не обяснява

  • 001 Anonimen 04.03.2021 19:54

    Защо пък да изключваме вариант,че е от ваксината? Народа е казал "Да би мирно стояло ,не би чудо видяло"

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

рак

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на връзката с други хора

Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на