30.12.2008 16:36

Възможен протест на „Кремиковци“ в началото на 2009-та

Видян 2586 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Възможно е работниците на „Кремиковци“ да излязат отново на протест на 12 януари, ако до 10 януари не бъде определен стратегическият инвеститор в металургичния гигант. Това каза за БГНЕС лидерът на КТ“Подкрепа“ в предприятието Людмил Павлов.


Той определи като изключително сериозни предложенията на двама от кандидатите за оператори в комбината – украинската „Смарт груп“ и бразилската CSN. И двете фирми имат оздравителен план за „Кремиковци“. Днес бразилската компания е представила в Министерството на икономиката и енергетиката своето предложение. То се доближава по параметри до това на украинската фирма. CSN е готова веднага да влезе в „Кремиковци“ и да заработи като оператор. За следващите 4 години компанията предлага инвестиции от 350 млн. долара. „Министерството на икономиката и енергетиката трябва да определи оператора за „Кремиковци“ в началото на януари. Смятаме, че от всички седем кандидати за работа в комбината тези две фирми единствени представиха оздравителни програми и имат сериозни намерения“, допълни Людмил Павлов. /БГНЕС


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

стрелец