„Сливничани заложиха на промяната”, с тези думи коментира резултатите от първия тур на изборите за кмет на Сливница, кандидат-градоначалникът на ГЕРБ, Васко Стоилков. За него в изборната нощ гласуваха 34,16 % от избирателите и той ще се яви на балотаж тази неделя, срещу кандидата на БСП, Асен Георгиев, който успя да привлече гласовете на 23% от имащите право да гласуват. Според него вота е потвърдил изводите му, които е направил от срещите си с избирателите по време на предизборната кампания, а именно, че в Сливница има голям глад за премахване на статуквото и сливничани твърдо избират промяната. „Аз съм промяната и хората знаят това. Резултатите от първия тур го потвърждават”, категоричен е Васко Стоилков. Той е разработил много амбициозна програма за развитието на Сливница и се е зарекъл да я нареди сред най-успешните български общини.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия