Румънските олимпийски медалисти получиха сериозни награди след завръщането си от Париж. Освен традиционните финансови стимули, бизнес магнатът на страната Йон Тириак добави още един елемент в честването на спортния триумф.

Всеки румънски медалист получи чисто нов автомобил Hyundai - подарък, който той бе обещал преди да започне олимпиадата. Златните медалисти получиха електрическия Ioniq 5, а сребърните и бронзовите медалисти получиха съответно Kona Hybrid и Bayon.

Припомняме, че преди 3 години, след завръщането си от олимпиадата в Токио, нашите медалисти от бойните спортове също получиха чисто нови автомобили. Тогава Ивет Горанова, Евелина Николова и Тайбе Юсеин се сдобиха с кросоувъри от марката Haval, представена в страната ни от Litex Motors.
Снимка: The Romania Journal
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и