„Това е най-трудното събитие, в което участвам по времето на целия си престой в България", каза Уорлик и добави, че България много ще му липсва и че много обича нашата страна.
„България има специално място в моето сърце и ще продължава да заема специално място", каза той. Уорлик изтъкна, че следващият американски посланик е изключителен професионалист, много добър човек и изрази увереност, че тя ще продължи да работи за развитието и укрепването на отношенията между страните ни.
„За мен периодът, прекаран тук, остава незабравим. За мен беше изключителна чест и удоволствие да бъда тук", сподели още Уорлик. Той каза, че много се гордее с работата, която е вършил в България и че винаги е бил искрен към българските граждани.
„Имало е моменти, когато това, което съм казвал да е карало някои хора да се чувстват неудобно", отбеляза обаче Уорлик и подчерта, че винаги е бил винаги съвсем искрен в това, което казва. „Но моля ви, вярвайте ми, винаги най-важното нещо за мен са били двустранните отношения между България и САЩ", добави Уорлик
Той категорично заяви, че неговият интерес към случващото се в България ще остане. Джеймс Уорлик изтъкна, че изключително много уважава българския премиер Бойко Борисов и че това ще продължи да е така и когато не е посланик и когато той не е премиер. Уорлик благодари на всички дошли на последната му пресконференция в България.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.
- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…
- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.
- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!