27.05.2013 15:10

Три месеца затвор за мъж, нападнал екип на Спешна помощ

Видян 2093 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Три месеца затвор е наказанието, което Сливенският районен съд наложи на мъж, който е нападнал екип на Спешна помощ, съобщават от Районната прокуратура в града, предаде iNews.bg.


Съдът призна за виновен М. А. С. по обвинение, че на 21 януари тази година, в условията на опасен рецидив, е нарушил обществения ред. Той е нападнал безпричинно медицински екип, докато му била оказвана помощ. Мъжът е нанесъл удари по лицата на една медицинска сестра и един лекар.


Хулиганът е осъден на лишаване от свобода за три месеца. Той ще трябва да изтърпи ефективно наказанието си при строг режим.


Преди нападението мъжът е консумирал значително количество алкохол и е счупил стъклата на прозорец в дома си.


Подаден е сигнал, с който е извикан екип на Спешна помощ, който пристигнал на място. Лекарят и сестрата превързали ръцете на пострадалия, след което е ударил с ръка лицето на лекаря. Последвал удар и по медицинската сестра.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

везни