Изтекъл договор със Столичната община принуди Националният център по наркомании да търси нова сграда за нуждите си. Общината отказва преподписване, но не посочва причините за това. Още на 1 февруари общината е информирала Министерството на здравеопазването за изтичащия договор. Институцията, работеща с наркозависими ще трябва да се премести от ул. Пиротска преди 25 септември 2018г.
Според Нюз.бг, които разпространиха новината по-рано, такова потенциално място, което се обсъжда, е един от филиалите на Националния център по заразни и паразитни болести в кв. Банишора в близост до Централния затвор. По входове на жилищните блокове в квартала в последните седмици се разпространяват бележки, които призовават хората да се възпротивят, за да не се пренесе при тях Центърът по наркомании. 19' разбра от районната администрация, че има събрани хиляди подписи и се готвят живи вериги в Банишора срещу него.
От пресцентъра на здравното министерство отказаха коментар и се позоваха на свое прессъобщение по въпроса от 21 март. В него се посочва информацията, че всички твърдения за избор на едно или друго място не отговарят на истината.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!