16.01.2025 14:52

Светът се променя, а България ще седи на масата като част от менюто заради шайка от доморасли псевдополитици без никакъв кръгозор: Костадинов

Видян 1119 пъти | Коментари 1
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Това правителство е добре дошло за „Възраждане“, защото то ще ни даде хиляди възможности да растем и да станем първа политическа сила, но е лошо за България“. Така Костадин Костадинов коментира избора на кабинета „Желязков“.


„Ако аз трябва да избирам между вариант, който е добър за „Възраждане“ и лош за България, и добър за България и лош за „Възраждане“, ще избера вторият“, добави още той.


По думите му правителството ще е с много кратък хоризонт.


„Изключително нескопосано е съставено – Борисов каза, че били най-добрите му хора, ако това е най-доброто на ГЕРБ, Бог да пази България. Този кабинет е събрал несъбираемото. В него има партии, които взаимно са се отричали с години. Не можем да сме сигурно, че Доган в един момент няма да се събуди сутринта с идеята да нанесе мощен „депесарски шут“ на Борисов, не можем да сме сигурни, че това няма да се случи и с ИТН. Подозирам, че това ще се случи, когато започнат да разпределят баницата – те вече го правят“, каза Костадинов.


По думите му в началото най-вероятно ще има период на меден месец, в който няма да има проблеми и конфликти ще възникнат при разпределянето на баницата.


„Най-големият проблем е, че светът се променя, а България ще седи на масата като част от менюто. За пореден път можем да имаме големи вътрешно и външнополитически успехи, но ще ги пропуснем, заради една шайка от доморасли псевдополитици без никакъв кръгозор, чието единствено мото е "да грабим" сега и да не мислим за утре. Буквално ще обрекат бъдещето на нашата страна. Ние поставихме въпроса за бъдещето на Бесарабия, но не е само това, което казахме в парламента, чисто политически светът се променя. Вероятно ще трябват десетилетия..На фона на всичко това, единствената политическа сила, която има визионерската идея за това как ще изглежда нашата държава след 10-15-20 години, е „Възраждане“, но ние в момента не управляваме“, добави още Костадин Костадинов.


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 16.01.2025 18:23

    Селска интелигенция, една част може да мисли само за пари и далавери, а другата се е свила от шубе, гледа безобразията, но чака да стане чудо и някой друг да се бори за истината и добруването на цялата държава.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?