В първата половина на 2020 г. Народното събрание ще инициира среща на всички председатели на парламентите на Западните Балкани. Това каза председателят на 44-ото Народно събрание Цвета Караянчева по време на брифинг в Народното събрание след среща с еврокомисаря Мария Габриел, предаде Фокус.
"За мен беше удоволствие да посрещна в българския парламент, българския комисар г-жа Мария Габриел. На срещата разговаряхме за бъдещите ни планове. Предвид важната тема за Западните Балканите се уговорихме, че в първата половина на 2020 г. Народното събрание ще инициира среща на всички председатели от Западните Балкани. Заедно с г-жа Габриел ще направим тази среща, защото на нея също й предстои обиколка в Западните Балкани", каза още Караянчева.
Караянчева поясни, че Западните Балкани е тема, която трябва да се продължи. "Надявам се да продължим доброто сътрудничество между българския еврокомисар и българския парламент", допълни тя.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Унгария блокира следваща стъпка в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед