По време на дебатите в парламента станахме свидетели на поне три любопитни факта:
Видяхме как Сокола защитава „орлетата“ (си) и как те му ръкопляскаха, тоест видяхме как ДПС атакува ДБ и „Изправи се. БГ“, а ИТН сърцато подкрепя и участва в атаката. ИТН и ДПС срещу партиите от протестите е истинското предателство срещу хората от площадите. Огорчаващата истина се видя от всички.
Парите на задкулисието купуват подкрепа, сглобяват кабинети-марионетки с министри кукли на конци. Кой стои зад маневрите по ръба на нервите на българските граждани? Чии интереси обслужва тласкането към трети избори за 6 месеца? Кой поръчва хаоса?, се питат всички хора.
Да се събереш с ДПС е тежко предателство и затова заявихме, че няма да подкрепим правителство, в което прозира дългата ръка на ГЕРБ и ДПС.
Ако исках да сляза на нивото на ИТН, щях да кажа от трибуната как Слави Трифонов ме убеждаваше да не се кандидатирам за кмет на София срещу ГЕРБ и срещу какво беше това убеждаване. Можех да го направя, но не го правя. Само съобщавам, че има такъв факт.
Някои колеги в парламента се объркаха, че Народното събрание е социален експеримент, „телевизора прави силата“, фейсбук демокрация, детска градина, махленска сбирка. Но ясно казах от трибуната: Стига шоу в парламента! Не сме в риалити формат на частна телевизия! Политиката нито е мусака, както смятат тези колеги, нито е емоционален изблик. Депутатите да си сложат мярката и да се захванат с работа в полза на хората, не на партийните си и икономически собственици, написа Мая Манолова.
Решението е да започнат разумни консултации за контракризисен кабинет с политическите сили без ГЕРБ и ДПС. Да започне нормален диалог за кабинет на основата на успешните служебни министри, с участието на професионалисти от гилдиите, който да работи с насочен мандат – 6-8 месеца. Да няма налагане на партийни лица за министри. Да се направи крачка назад от партиите, за да пристъпи крачка напред България. И нека тези преговори се водят в присъствието на медиите, за да няма инсинуации след това, както днес направиха ИТН.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
И на децата стана ясно, че татуирания играе за корупционните и крадливи схеми на ГЕРБ и ДПС и за това добре му е платено и добре му се плаща. Само, че пропуска излъгания електорат, така наричания от него суверен, който не плаща, ама наказва!
Чалгаря е прав, защо му е тази власт след като, Импексовите комуняци, и мутрите на Ян Хаджигевкян, Ян Бибиткян, Сестра Галева и старата мома Дончева, и комунетата от Дай България Гно. ма, Ристю и Купона, не му дават да си избере министрите, докато Каунското служебно правителство, вече уреди децата си на тлъсти държавни ясли, като Премиера Янев например. Кауна Радев му назначи всички бордове и дори гл. Секретар на МВР. Кауна и неговите хора ще крадат, а Слвуца ще го лапа накрая...
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!