Не виждам нищо нелогично в сегашната коалиция. Това коментира пред Нова телевизия в Народното събрание лидерът на ПП АТАКА и съпредседател на коалиция „Обединени патриоти – НФСБ, АТАКА и ВМРО“ Волен Сидеров. „Надявам се този парламент да изкара мандата си докрай, да има стабилност, спокойствие и едно разумно управление”, подчерта Сидеров.
По думите му страната ни трябва да се запази в този бушуващ международен океан. Той също потвърди думите на зам.-председателя на ГЕРБ Цветан Цветанов, че би трябвало да има кабинет до Гергьовден.
Попитан защо е бил толкова много срещу Бойко Борисов, а сега ще си партнират, Сидеров отговори, че техните отношения са минали през различни фази.
„Хората така решиха – ГЕРБ да е първа сила, а ние да сме евентуален партньор и регулатор, който да влияе в положителна посока”, каза още Волен Сидеров.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед